Kadroş Tekrar Tekirdağ Sokaklarında

23/11/2013

Tekirdağda herkes tarafından sevilen Kadroş lakaplı K.E. Tekirdağ sokaklarına geri döndü.

Tekirdağda herkes tarafından sevilen ve geçimini mendil satarak idame ettiren, Kadroş lakaplı K.E. Tekirdağ sokaklarına geri döndü. Geçirdiği talihsiz günlerden sonra, doğum yapan ve hastaneden taburcu edilen Kadroş lakaplı K.E. Tekirdağ sokaklarına geri döndü. Şimdi sıra Tekirdağ'da, destek olma zamanı.
 
Tekirdağ'ın Sevilen Simasına Tecavüz Ettiler
Tekirdağ’da herkesin tanıdığı ve herkesin sevgilisi haline gelen kadroş lakalplı, fiziksel ve zihinsel engelli kıza tecavüz eden zanlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Aydoğdu mahallesinde meydana gelen olayda, Tekirdağ'ın sevilen siması fiziksel ve zihinsel engelli K.E., yine Aydoğdu mahallesinde yaşayan K.U'nun kendisine tecavüz ettiğini söylemesi üzerine savcılığa şikayette bulunuldu.
 
Aydoğdu mahallesindeki ailesi ve komşularıyla birlikte Tekirdağ Çarşı Polis Karakolu’na başvuran K.E.’nin Tekirdağ Devlet Hastanesi’nde yapılan muayenesinde hamile olduğu ortaya çıktı.
 
Polis tarafından gözaltına alınan ve ilk ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen, iftira atıldığını öne süren K.U., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Tekirdağ T Tipi Cezaevi’ne konuldu.
 
O Bebek Dünyaya Geldi
Tekirdağ'ın geçimini mendil satarak idame ettiren ve tüm Tekirdağ'lılar tarafından sevilen siması Kadroş olarak tanınan K.E. nin yaşadığı tecavüz olayının ardından bir kız bebek dünyaya getirdi. Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde erken doğum gerçekleştiren K.E.'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
 
Şimdi sıra Tekirdağ halkında... K.E.'ye ve kızına sahip çıkmakta...