Yeni Türkü Tekirdağ'da

06/08/2014

Bayramın 3. Günü Yeni Türkü grubu sahil dolgu alanında sahne aldı.

Bayramın 3. Günü Yeni Türkü grubu sahil dolgu alanında sahne aldı.

Ramazan Bayramı Süleymanpaşa Belediyesi ile bir başka güzel yaşanırken, bayram boyunca düzenlenen konserler halk tarafından ilgi ile takip ediliyor.
Bayramın 3. Günü Yeni Türkü grubu sahil dolgu alanında sahne aldı. Grup, alanı dolduran vatandaşlara konser boyunca unutulmaz anlar yaşattı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat eşi Belgin Eşkinat ve Başkan Yardımcıları vatandaşlarla birlikte şarkılara eşlik etti. Grubun solisti Derya Köroğlu, “Buraya gelmişken dokuz sekizlik çalmadan olmaz” diyerek Süleymanpaşalılara yöreden parçalar armağan etti. Konser sonunda Derya Köroğlu’na çiçek takdim eden Ekrem Eşkinat, “Derya Ankara ODTÜ mezunudur. Mamak türküleri boşuna yazılmıyor. Benim için bu grubun ayrı bir önemi var. Güzel yürekli insanlar, geldiğiniz için tekrar teşekkür ederim” diyerek gruba halkın önünde bir kez daha teşekkür etti. Derya Köroğlu “ Böyle bir bayram akşamında burada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Biz şarkılarımızı barış için çalıyoruz ve çalmaya da devam edeceğiz” diyerek yaşananlara dikkat çekti.
 
Kaynak: Tekirdağ süleymanpaşa belediyesi