Kampüs Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu

25/08/2014

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesi içersinde bulunan, NKÜ KAMPÜS KIZ ÖĞRENCİ YURDU ile eviniz aramayacaksınız.

Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu deyince ilk akla gelen Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesi içersinde bulunan Kampüs Kız Öğrenci Yurdu, yeni dönem öğrenci kayıtlarına başladı. Kampüs Kız Öğrenci Yurdunda tek kişilik odalar ve iki kişilik odalarda son teknoloji turbo kablosuz wireless internet sistemleri, televizyon, buzdolabı, banyo, geniş dolaplar gibi bir çok olanağın yanısıra, ütü ve çamaşır odaları yer almaktadır. Yurdun her katında bulunan etüt çalışma odaları, mutfak, açık büfe kahvaltı seçenekleri, fitness, pilates, yoga, yüzme havuzu gibi imkanlar tekirdağ'da konaklama imkanı sunuluyor. 
 
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesi içersinde bulunan, NKÜ KAMPÜS KIZ ÖĞRENCİ YURDU ile eviniz aramayacaksınız. Huzur, güvenlik, konfor, sosyal yaşam alanları ile NKÜ Kampüs Tekirdağ Kız Yurdu nda eğitim hayatınızda başarıyı yakalayacaksınız. Konumu, sosyal tesisleri, güvenliği, mimarisi, iç ve  dış dekorasyonu ile faklılık sağlayan Kampüs kız öğrenci yurdunda; herşey kız öğrencilere daha iyi bir öğrencilik deneyimi sunabilmek için tasarlanmış.
 
Kalitesi, konforu, temizliği, güvenliği ve son teknoloji donanım sistemleriyle dikkat çeken kız öğrenci yurdunda, öğrencilerinin memnuniyetini sağlamak ve evlerindeki huzurlu ortamı sağlamak amacıyla tasarlanan kampüs kız öğrenci yurdu,Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesi içersinde bulunmaktadır. Konumunun avantajı sayesinde kız öğrenciler derslerine, yürüme mesafesi uzaklığındadır. Üniversitenin dışında bulunan yürüme mesafesi uzaklığındaki alışveriş merkezleri ve sosyal yaşam alanlarına ulaşabilirler. 
 
Kampüs Kız Öğrenci Yurdu’nun sosyal yaşam alanları, sportif tesisleri, ortak mekanları ve odaları çağdaş yaşamın gerektirdiği her türlü konfor ile donatılmış bulunmaktadır. Teknolojiyi ve sosyal yaşamı yakından takip eden, Kampüs Yurt müşterilerin talepleri doğrultusunda sürekli olarak kendini geliştirmektedir. 24 saat yüksek hızda kesintisiz turbo wireless internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm ortak kullanım alanlarında, banyo ve lavabolarda 24 saat kesintisiz sıcak su verilmektedir. Açık büfe kahvaltı ve zengin kahvaltı çeşitleri ile okula gitmeden önce kahvaltınızı yapabilirsiniz. Odalarda bulunan çalışma masalarının dışında, etüt çalışma salonlarını da kullanabilir, kendinize ders çalışmak için en uygun ortamı oluşturabilirsiniz.
 
Geleceğin mimarı olan öğrencilere, hayal ettikleri sıcak ve huzurlu aile ortamını sağlayabilmek için modern, konforlu, güvenli ve teknolojik imkanalara sahip imkanları bir arada bulunduran öğrenci yurdunda Tekirdağ'ın her türlü bölgesine kolayca ulaşabilirsiniz. 
 
tekirdağ kız öğrenci yurdu, tekirdağ kız öğrenci yurdu fiyatı,  tekirdağ kız öğrenci yurtları, tekirdağ kız yurdu, tekirdağ kız yurtları