Cam balkon fitilleri en uygun fiyatlarla satılıyor

09/11/2015

Cam balkon fitili siparişi vermek için en iyi seçenek olan Ankara merkezli FitilShop firması, Ankara içerisine ücretsiz montaj hizmeti sağlamakla beraber, en uygun fiyatlarla fitil çeşitlerini sunmaktadır.

Cam balkon fitili siparişi vermek için en iyi seçenek olan Ankara merkezli FitilShop firması, Ankara içerisine ücretsiz montaj hizmeti sağlamakla beraber, en uygun fiyatlarla fitil çeşitlerini sunmaktadır. Birinci sınıf malzemeden imal edilen fitiller, en uygun cam balkon fitili fiyatları ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Soğuktan ve yağmur suyundan korunmak için eski tarz şeffaf fitillerden kurtulmak isteyen müşterilerimizin birinci tercihi Fitilshop.com olmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler 4 başlık altında toplanmaktadır.

1- Alüminyum Mıknatıslı Fitiller: Son teknolojinin ürünü olan bu en kaliteli cam balkon fitilleri, ücretsiz montaj da dahil olmak üzere metre fiyatı 10 TL'dir. Ankara içerisine firmamız tarafından tamamen ücretsiz analiz ve montaj işlemleri gerçekleştirilmekle beraber, Ankara dışarısından sipariş veren müşteriler için de kargo yolu ile gönderim sağlanmaktadır.

2- Alüminyum Fırçalı Fitiller: Kullanım kolaylığı açısından en rahat fitil çeşidi olan alüminyum fırçalı fitiller, yine aynı mıknatıslı fitiller gibi metre başına 10 TL'den satılmaktadır. En rahat kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler, birinci sınıf malzemeden üretilmekle beraber, yine diğer fitil çeşitlerimizde olduğu gibi Ankara içerisine ücretsiz kurulum imkanı sağlanmaktadır.

3- PVC Mıknatıslı Fitiller: Dış kasası PVC'den imal edilen bu ürünlerin iç kısmı ise mıknatıslı olmaktadır. Metresi 7 TL olan bu fitiller de en az diğer fitil çeşitleri kadar dayanıklıdır ve soğuğu, rüzgarı, yağmur suyunu başarılı bir şekilde engellemektedir.

4- Şeffaf (Plastik) Fitiller: Metresi 4 TL'den müşterilere sunulan şeffaf veya plastik fitiller, eski tarz fitiller olarak da bilinmektedir. Kullanım ömrü çok uzun olmasa da ekonomik ve uygun fiyatlı düşünen müşterilerimiz için birinci seçenek plastik fitiller olarak tercih edilmektedir.

Siz de soğuk, rüzgar, yağmur suyu ve gürültüyü engelleyen bu fitil çeşitlerini sipariş verebilir, daha rahat bir yaşama kavuşabilirsiniz.